Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – odkryj nowe możliwości!

Chcesz sięgnąć po rozwiązanie, które już pierwszego dnia wyrobi w tobie pozytywny nawyk? Postaw na dzbanek filtrujący! Zainteresowany? Dowiedz się więcej!

Dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem – co warto o nim wiedzieć?

Dzbanek filtrujący to użyteczny sprzęt kuchenny, który m.in.

oczyszcza wodę kranową z chloru (usuwa smak, zapach i zabarwienie), wzbogaca ją o jony magnezu oraz podwyższa pH wody (alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu). Wszystko zależy od twoich preferencji i potrzeb (poniżej znajdziesz opis poszczególnych filtrów, ponieważ to one uzależniają funkcjonalność dzbanka z filtrem). Ciekawy design (odpływowy i delikatny kształt) w połączeniu z wysokiej jakości technologią tworzą produkt nie tylko przydatny w kuchni, ale również nowoczesny i wyjątkowo estetyczny. Każdy dzbanek wyposażony jest we wskaźnik manualny lub LED sensor, który co miesiąc przypomni ci o wymianie filtra. Przy okazji omówmy sobie ten proces (wymiana filtra):
– Zacznij od umieszczenia wybranego filtra w specjalnym zbiorniku na wodę, delikatnie go dociśnij. Następnie nałóż pokrywę, zaczynając od przedniej części (przy lejku), ten krok zakończ dociśnięciem (porywy) przy rączce.
– Zanim użyjesz dzbanka z filtrem, przefiltruj dwukrotnie wodę z kranu (możesz ją użyć do podlania kwiatków). Zabieg ten ma za zadanie odpowietrzyć filtr oraz usunąć ewentualne mikro drobinki węgla aktywnego.
– Ostatnim krokiem jest ustawienie przypomnienia (wymiana filtra), zrobisz to za pomocą wskaźnika manualnego lub LED sensor.

Wiesz już jakie możliwości może zaoferować ci dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, czas wypunktować korzyści, na które możesz liczyć:
– będziesz EKO (możesz obniżyć zużycie jednorazowych opakowań, w których często sprzedawana jest butelkowana woda sklepowa)
– zapewnisz sobie wygodne rozwiązanie (smaczną wodę możesz mieć zawsze pod ręką)
– zaoszczędzisz czas i pieniądze (nie będzie już musiał kupować zgrzewek wody w jednorazowych opakowaniach, jednocześnie obniżając koszt za litr wody do kilku groszy)

Dzbanek z filtrem na wodę – poznaj go jeszcze lepiej!

W zależności od potrzeb i preferencji do dzbanka możesz zaaplikować wybrany filtr. Jaki? Przykładem niech będą filtry od polskie marki Dafi, zdecydowanie warto zwrócić na nie uwagę ze względu na skuteczność, wydajność i bezpieczeństwo:
– Filtr Standard (Filtruje wodę kranową oraz redukuje jej twardość)
– AGD+ Classic (Zmiękcza wodę kranową)
– Magnezowy Mg+ Classic (Filtruje wodę kranową oraz wzbogaca ją w jony magnezu)
– Alkaliczny pH+ Classic (Podwyższa pH wody. Przy okazji warto wiedzieć, że alkaliczna woda pozwala skutecznie walczyć z zakwaszeniem organizmu)

Jeśli chcesz już dziś sięgnąć po dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem, wejdź na stronę sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace.html i znać model dla siebie. Twoje wybory mają znaczenie!