Dlaczego warto wybrać białe płytki do łazienki?

Projektując wystrój łazienki często decydujemy się na wybór białych płytek, dzięki czemu możemy uzyskać sterylną aranżacje, jasna łazienka wygląda na większą optycznie.

Biała płytka dobrze wygląda w pomieszczeniach zarówno gdzie występują okna, jak również połączona z podświetleniem, kinkietami, oświetleniem naściennym. Na wystrój łazienki największy wpływ mają płytki, obecnie znajdziemy bardzo wiele modeli białych, jasnych oraz kremowych płytek do łazienki oraz kuchni.

Dlaczego warto wybrać białe płytki do łazienki?

Białe Płytki Egen Blanco

Biały jest bardzo uniwersalny, może łatwo połączyć się z wyposażeniem łazienki, możemy także przygotować projekt uwzględniający białe ściany oraz podłogi wyłożony płytkami kamieniopodobnymi czy drewnopodobnymi, które są obecnie bardzo popularne. Białe podłogi to także odpowiednie rozświetlenie pomieszczenia, w tym przypadku warto także wykorzystać właściwe oświetlenie, które podkreśli wyjątkowość naszej łazienki. Możemy także wybrać płytki we wzorach patchworkowych, posiadających motywy kwiatowe, różnego rodzaju ornamenty. Płytki, jakie wybierzemy do łazienki, będą towarzyszyć nam przez wiele lat, dlatego należy dobrze zastanowić się nad wyborem kolorystyki oraz stylu.

Jeżeli poszukujemy białych płytek ceramicznych, bardzo dobrym pomysłem może być model Egen Blanco, będą to płytki białe, o jednolitej powierzchni od firmy Egen. Jest to płytka o wymiarach 60 x 60 cm lub też płytka 30 x 90 cm. Dzięki temu możemy łatwo dobrać odpowiednie modele do wielkości pomieszczenia. Płytki Blanco bardzo dobrze sprawdzą się zarówno w łazience, jak również w kuchni, posiadają właściwości wodoodporne, jest to płytka wysokiej jakości, która z pewnością bardzo dobrze będzie wyglądała w naszych wnętrzach. Model Egen Brillo Blanco posiada grubości 10 mm, jest to dość gruba płytka ceramiczna, dzięki czemu możemy łatwo połączyć ją z płytkami gresowymi, które często posiadają grubość 10 mm. Jest to płytka rektyfikowana, brzegi zostały przycięte mechanicznie, dzięki czemu płytka bardzo dobrze układa się, dodatkową zaletą jest możliwość zmniejszenia szerokości fugi.

Płytki Brillo Blanco możemy zakupić na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/BLANCO/7572, płytki o rozmiarach 30 x 90 cm pakowane są po 5 sztuk, co daje w paczce 1,35 m2. Płytki Egen Blanco bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w małych jak również w dużych pomieszczeniach, tworząc bardzo przyjazny, jasny styl, który łatwo możemy połączyć także z inną kolorystyką.