Wskazówki dotyczące wybielania zębów, które możesz wypróbować już dziś!

Masz do czynienia z przebarwionymi lub przebarwionymi zębami, a Twoim celem jest, aby zniknęły? W tym artykule znajdziesz kilka skutecznych wskazówek, które pomogą Ci wybielić zęby.

Wykorzystaj je, aby pozbyć się tych przebarwień i podaruj spotkanym osobom idealny uśmiech.Jeśli masz chorobę dziąseł lub nieleczoną próchnicę w jamie ustnej, zachowaj ostrożność przed przystąpieniem do zabiegów wybielania zębów. Możesz jeszcze bardziej uszkodzić zęby lub po prostu marnować pieniądze na zabieg, który nie zadziała. Przed zabiegiem należy skonsultować się z dentystą.Picie przez słomkę pomoże Ci dłużej zachować bielsze zęby. Skróci to czas, w którym napój musi osadzać się na zębach i powodować plamy. Słomka przeniesie napój przez zęby i bliżej gardła, zapobiegając dostaniu się go do zębów.Jeśli masz trudności z uzyskaniem uśmiechu, o którym zawsze marzyłeś, być może powinieneś spróbować wybielić zęby laserem. Chociaż może to wydawać się szalone, wykazano, że użycie lasera do wybielania zębów oczyszcza zęby i zapewnia im jasny wygląd.Jedzenie sera może poprawić zawartość minerałów w zębach. Badania pokazują, że wapń z sera i innych produktów mlecznych może odbudować szkliwo zębów. Przywrócenie zdrowia szkliwa prowadzi do jaśniejszego, bielszego uśmiechu. Więcej sera poproszę!Po jedzeniu należy koniecznie umyć zęby. Dzieje się tak, ponieważ bakterie rozwijają się na zębach z powodu resztek jedzenia. Wskazówki dotyczące wybielania zębów, które możesz wypróbować już dziś!

Wybielanie zębów zmiękcza je i sprawia, że ​​są bardziej podatne na rozwój i uszkodzenia bakterii.

Możesz temu zapobiec, szczotkując zęby po każdym posiłku.Naturalnym sposobem wybielania zębów jest spożywanie owoców i warzyw o włóknistej konsystencji. Tego typu pokarmy działają jak naturalny środek czyszczący, szorując zęby podczas ich spożywania. Świetnymi wyborami do włóknistych owoców i warzyw są jabłka, ogórki, marchewki i brokuły.Decydując się na jakikolwiek zabieg dentystyczny, który obejmuje wybielanie zębów, należy zasięgnąć porady dentysty. Jeśli spróbujesz robić rzeczy całkowicie samodzielnie, możesz popełnić amatorskie błędy, które opóźnią Twoje postępy o kilka miesięcy.Jeśli musisz pić napoje, które mogą powodować przebarwienia, uzupełnij je wodą. Pigmenty mogą przyklejać się do zębów, powodując przebarwienia, jeśli nie spłukasz ich później wodą. Słomka ograniczy również czas kontaktu ciemnych napojów z zębami.Staraj się zmieniać szczoteczkę do zębów lub główkę szczoteczki elektrycznej co dwa do trzech miesięcy, aby uzyskać bielszy uśmiech. Jeśli tego nie zrobisz, bakterie, które są w twoich ustach, gromadzą się na szczoteczce, a następnie rozprowadzasz je z powrotem do ust za każdym razem, gdy go używasz.Świetną wskazówką dotyczącą wybielania zębów jest unikanie palenia. Palenie to jedna z najgorszych rzeczy, jakie możesz zrobić, jeśli starasz się utrzymać białe zęby. Nikotyna w papierosach spowoduje, że zmienią kolor na żółtawy, który jest bardzo trudny lub niemożliwy do odwrócenia.Zdziwisz się, jak wiele może dla Ciebie zrobić wybielanie zębów. Będziesz bardziej rozmowny, bardziej towarzyski i atrakcyjniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. Dostaniesz zastrzyk pewności siebie i młodzieńczy, aktywny tryb życia, którego nie krępuje i nie ogranicza zawstydzający uśmiech. Zastosuj te wskazówki, aby pozbyć się przebarwionych zębów i uczynić swoje życie przyjemniejszym dzięki wybielaniu zębów.