Porady ubezpieczeniowe, o których nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz

Ten artykuł został napisany, aby pomóc Ci zdobyć trochę wiedzy na temat ubezpieczeń i kilka wskazówek związanych z ubezpieczeniem.

Jeśli chodzi o taki temat jak ubezpieczenie, chcesz mieć pewność, że jesteś tak dobrze poinformowany, jak to tylko możliwe, aby móc podejmować właściwe decyzje. Przeczytaj więc ten artykuł i zachowaj zawartą w nim wiedzę.Spójrz na wiele zniżek na polisy ubezpieczeniowe. Kiedy połączysz swoje umowy ubezpieczeniowe z jedną firmą, często otrzymasz rabat w wysokości 10% lub więcej. Jeśli aktualnie posiadasz ubezpieczenie domu w firmie, z której jesteś zadowolony, skontaktuj się z nią i uzyskaj wycenę ubezpieczenia samochodu lub ubezpieczenia na życie. Może się okazać, że otrzymasz zniżkę na każdą polisę.Prowadź pisemny dziennik każdej rozmowy, którą prowadzisz z firmą ubezpieczeniową, w tym datę, godzinę i długość rozmowy. Zapewni to, że ty i firma ubezpieczeniowa jesteście na tej samej stronie na temat tego, co zostało powiedziane. Zapisanie tych informacji może również pomóc w osiągnięciu ugody w przypadku niewłaściwego postępowania ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.Powtarzaj za mną: podpisując polisę ubezpieczeniową, zawsze musisz przeczytać drobny druk. W transakcji ubezpieczeniowej zazwyczaj będziesz musiał podpisać dużą liczbę dokumentów zawierających tysiące słów drobnym drukiem. Musisz przeczytać i zrozumieć te formularze przed podpisaniem jakiejkolwiek polisy ubezpieczeniowej. Nie pozwól agentowi przedmuchać formularzy i po prostu podpisz się w kilku miejscach oznaczonych X. Jeśli nie zrozumiesz drobnego druku, prawdopodobnie będziesz żałować swojej decyzji o zakupie.Przygotowując roszczenie ubezpieczeniowe, pamiętaj o prowadzeniu szczegółowej ewidencji wszystkich wydatków opłaconych z własnej kieszeni przed złożeniem wniosku. Powszechne jest, że ubezpieczenie biznesowe obejmuje płatności za koszty przygotowania roszczenia, chociaż właściciele domów mogą również negocjować w ramach ostatecznego odszkodowania za rozliczenie roszczenia za pracę wykonaną w celu udokumentowania swoich strat.Zapytaj swojego weterynarza, gdzie znaleźć ubezpieczenie dla zwierząt. Osoby te najlepiej znają proces ubezpieczenia i mogą z łatwością pomóc Ci znaleźć renomowaną i godną zaufania firmę, która zaopiekuje się Twoim zwierzakiem. Porady ubezpieczeniowe, o których nigdy nie wiedziałeś, że potrzebujesz

Nawet recepcjonista powinien być w stanie kogoś polecić, ponieważ zwykle pomaga w procesie finansowym.Upewnij się, że polisa ubezpieczeniowa Twojego zwierzaka jest przejrzysta i czytelna.

Nie chcesz zgubić się w żargonie i dowiedzieć się, że płacisz dodatkowo za usługi, których nie potrzebujesz. W razie potrzeby poproś o wyjaśnienie i nie daj się zwieść zasadom oszustwa.Zanim wybierzesz ubezpieczyciela, upewnij się, że zapoznałeś się z jego danymi. Niektóre stany oferują porównania swoich składek ubezpieczeniowych w oparciu o lokalizację, które można wykorzystać do podjęcia dobrej i solidnej decyzji.Potrzebujesz testamentu. Siedemdziesiąt procent Amerykanów go nie ma i wiele rodzin cierpi z tego powodu. Testament może pomóc w ochronie Twojego majątku na wypadek Twojej śmierci. Chroni twoją rodzinę przed sądem spadkowym i pozwala wszystkim poznać twoje intencje. To może być jeden z najważniejszych dokumentów prawnych, jakie możesz mieć.Istnieje wiele narzędzi online, które pomogą Ci określić, jaką cenę powinieneś zapłacić, zmieniając zasięg. Skorzystaj z tych narzędzi, aby wycenić możliwe zmiany w zakresie ubezpieczenia, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze. Może się zdarzyć, że przejście na wyższy plan odliczeń lub przejście na HMO może być dla Ciebie właściwym wyborem.Wiedza, którą właśnie poznałeś na temat ubezpieczeń, to tylko część całości, której możesz się nauczyć. Jest tyle informacji do nauczenia się, ale nie zniechęcaj się tym. Aby mieć pewność, że podejmujesz właściwe decyzje, zawsze poszerzaj swoją wiedzę, więc w razie potrzeby wróć do tego artykułu, ale upewnij się, że uczysz się również innych rzeczy i powinieneś odnieść sukces w podejmowaniu decyzji ubezpieczeniowych.