Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o swoim iPhonie

Szukasz sposobów na maksymalne wykorzystanie możliwości iPhone’a? Czy jesteś zdezorientowany różnymi dostępnymi aplikacjami? Nie martw się, ponieważ poniższy artykuł po prostu wszystko, a nawet pokaże kilka zgrabnych sztuczek, które sprawią, że Twój iPhone będzie tak zabawny.Będziesz chciał ponownie uruchamiać iPhone’a w sposób półregularny.

Od czasu do czasu ten mały restart pomaga zapewnić płynne i prawidłowe działanie wszystkich aplikacji, programów i innych funkcji. Aby to zrobić, po prostu wyłącz telefon, pozostaw go na 30 sekund lub dłużej, a następnie uruchom ponownie urządzenie.Skorzystaj z funkcji pogody na iPhonie, aby poznać prognozę na następny tydzień. Ta funkcja pozwala wybrać konkretne miasto, w którym mieszkasz, oraz inne obszary, które pomogą Ci lepiej zorientować się w pogodzie w danym obszarze.Apple sprawiło, że bardzo łatwo jest uzyskać definicje słów. Za każdym razem, gdy zobaczysz słowo, którego chcesz uzyskać definicję, czy to w e-mailu, wiadomości tekstowej, czy w Internecie, możesz nacisnąć słowo przez sekundę lub dwie, a pojawi się małe wyskakujące okienko gdzie możesz wybrać Zdefiniuj.Jeśli posiadasz iPhone’a, powinieneś natychmiast kupić etui na telefon. Ostatnią rzeczą, którą chcesz, aby Twój telefon eksplodował na kawałki, ponieważ nie zabezpieczyłeś go odpowiednio. Lądowanie na betonie z wysokości zaledwie kilku stóp może oznaczać upadek telefonu, więc chroń go najlepiej, jak potrafisz.Zamiast próbować zapamiętać, co powiedziała strona internetowa lub wiadomość e-mail, możesz zapisać obraz z jednego z nich. Dotknij obrazu przez okres trzech sekund, a otrzymasz opcję jego zapisania. Następnie opcje zapisu pojawią się na ekranie w polu poleceń.Jeśli Twój iPhone korzysta z platformy iOS4, może się okazać, że uruchomienie więcej niż jednej aplikacji drastycznie spowolni działanie telefonu. Kliknij dwukrotnie przycisk Początek, aby wyświetlić listę wszystkich aktualnie uruchomionych i zawieszonych aplikacji. Stuknij, a następnie przytrzymaj, aż każda ikona zacznie się poruszać. Następnie możesz użyć przycisku usuwania, aby zamknąć niepotrzebne aplikacje.Jedną z wielkich zalet iPhone’a jest możliwość korzystania z Facetime, z której powinieneś w pełni korzystać. Moje 4 Ściany - Wykończ dom lub mieszkanie razem z nami!

Ta funkcja pozwala zobaczyć znajomego lub członka rodziny na wideo po drugiej stronie telefonu.

Pomaga to spersonalizować Twoje rozmowy, aby były głębsze i przyjemniejsze.Przed uśpieniem iPhone’a naciśnij przycisk Home. Gwarantuje to, że wszystkie aplikacje są wyłączone, a to oszczędza czas pracy baterii. Jeśli po prostu uśpisz telefon bez naciskania na dom, niektóre aplikacje mogą działać w tle i skrócić czas pracy baterii.Powinieneś użyć funkcji zakładek, aby zapisać najczęściej odwiedzane witryny. Możesz uszeregować te strony internetowe; umieść te, które często odwiedzasz, na górze listy. Będziesz mógł szybko uzyskać dostęp do tych witryn, otwierając zakładkę zakładek w przeglądarce internetowej.Posiadanie iphone’a to dużo telefonu, ale jeszcze przyjemniej jest, gdy wiesz, jak najlepiej wykorzystać to, co może ci zaoferować ta technologia. Od gier po pracę, ten telefon może oferować mnóstwo rozrywki, a także zarządzać codziennymi czynnościami. Skorzystaj ze wskazówek, których się tutaj nauczyłeś i wykorzystaj je, aby jak najlepiej wykorzystać iPhone’a!