Podnoszenie oraz odmładzanie twarzy przy użyciu nici liftingujących

Lifting twarzy za pomocą wszczepiania specjalnych nici pod skórę to idealny zabieg dla mężczyzn i kobiet powyżej 30 roku życia, którzy chcą wszystkich korzyści płynących z liftingu twarzy, ale bez konieczności poddawania się inwazyjnej operacji oraz blizn i skutków ubocznych, które się z tym wiążą.

Jeśli masz nadmiernie obwisłą skórę twarzy lub szyi, którą chciałabyś napiąć i unieść, aby uzyskać znacznie bardziej młodzieńczy wygląd, lub jesteś niezadowolona z postępujących oznak starzenia i uważasz, że sposób, w jaki wyglądasz, zakłóca twoją pewność siebie, może być to zabieg odpowiedni dla ciebie.

Podnoszenie oraz odmładzanie twarzy przy użyciu nici liftingujących

Odmładzający zabieg z użyciem nici liftingujących we Wrocławiu

Niezwykle cienka nić liftingująca wprowadzana jest pod skórę jako nieinwazyjna alternatywa dla chirurgicznego liftingu twarzy. To bezpieczna, sprawdzona metoda na uzyskanie imponujących efektów odmładzających w krótkim czasie i o dosyć trwałych efektach. Dzięki takiemu zabiegowi będziesz wyglądać na bardziej odświeżoną, młodą, wypoczętą i promienną, a skóra stanie się bardziej jędrna, gładka i napięta. Miękka nić usiana drobnymi haczykami, zostanie umieszczona tuż pod skórą. Nici przyczepią się do tkanek zwiotczałej skóry, a naprężenie nici powoduje delikatny efekt liftingu. Zabieg nie jest bolesny i jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym, by nie czuć ukłuć igły, możesz wrócić do swojego zwykłego codziennego życia natychmiast po zabiegu.

Po zabiegu wprowadzania pod skórę nici liftingujących, który trwa około godziny, zauważysz natychmiastową różnicę na twarzy, ale gdy nici na twarzy rozpuszczą się, twoja skóra zostanie pobudzona do produkcji nowego kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, elementów budulcowych bardziej młodzieńczej i promiennej skóry. Nici wchłaniają się w czasie kilku miesięcy, w wygląd skóry będzie się poprawiał przez kilka następnych tygodni po zabiegu. Twarz zostanie przywrócona do kształtu, a zmarszczki i drobne linie zostaną z czasem znacznie zredukowane.

Jeśli masz nadmiernie obwisłą skórę na twarzy czy szyi możesz zdecydować się na zabieg wszczepiający nici liftingujące Wrocław jest miastem, w którym znajdziemy gabinet medycyny estetycznej oferujący tego typu procedury odmładzające.