Jak dostosować się do nowych standardów szablonów Allegro?

Allegro jest jedną z platform sprzedażowych, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno sprzedawców, jak i kupujących.

Dlatego też serwis ten prężnie rozwija się, wprowadzając co jakiś czas aktualizacje do swojego systemu. Niestety zmiany te nie zawsze są proste do zaakceptowania. Czasami zdarza się, że sprzedający muszą wykazać się dużą kreatywnością i zaangażowaniem, by sprostać nowym wymaganiom tej platformy sprzedażowej. Jednak jest na to bardzo prosty sposób – ErpBox, modułowe rozwiązanie pozwalające zapomnieć o wielu czynnościach wykonywanych przy wystawianiu ogłoszeń.

ErpBox – wiele możliwości zamkniętych w jednej platformie

Jedna z ostatnich aktualizacji, jakie wprowadził serwis, dotyczy szablonów Allegro. Te nowości odnoszą się nie tylko do zmian w HTML, ale również do wielu aspektów aukcji. Zmiany te miały na celu ujednolicenie wyglądu ogłoszeń, jak również opracowanie interface bardziej przyjaznego dla użytkownika. Poszczególne aukcje po wprowadzeniu wdrożenia są bardziej przejrzyste, a tym samym bardziej komfortowe dla kupujących.

Jakie zmiany zostały wprowadzone?

Nowe standardy dotknęły między innymi:

  • edytora opisu – teraz serwis wykorzystuje całkiem nowy, bardziej elastyczny edytor, który współpracuje również z urządzeniami mobilnymi;
  • zdjęć – zmianie uległa ich maksymalna ilość, z pewnymi wyjątkami, ich dopuszczalna rozdzielczość, ponadto w tej chwili istnieje możliwość zmiany zdjęć w trakcie trwania aukcji;
  • zmiana http na https – jest to związane ze zwiększeniem bezpieczeństwa;
  • parametrów – pojawiły się obligatoryjne pozycje, które trzeba uzupełnić przed dodaniem aukcji;
  • a także opisu – wprowadzono podział na sekcje, a wszystko po to, by uczynić całość bardziej czytelną.

Szablony Allegro i ErpBox – całość, która świetnie ze sobą współpracuje

Jak możesz sam zauważyć nowe wymagania to duże zmiany, jednak warto sobie uświadomić, że mają one ułatwiać mimo wszystko korzystanie z Allegro. Gdy jednak wpasowanie się w nowości sprawia Ci problem znajdź kompromis, który pozwoli Ci dalej cieszyć się możliwościami, jakie niesie za sobą Allegro. ErpBox to jedna z tych propozycji, która podąża za zmianami – sprawdź więcej. To właśnie ona pozwoli Ci na łatwe przebrnięcie przez nowe standardy. Skorzystaj z Managera, a szablony Allegro nie będą Ci straszne.