Cellulit można zredukować za pomocą zabiegów estetycznych

Zabiegi modelujące sylwetkę to najlepszy sposób na usunięcie upartych złogów tkanki tłuszczowej, których nie można wyeliminować poprzez dietę i ćwiczenia.

Jeśli próbowałaś pozbyć się cellulitu z okolic brzucha, ramion, ud czy pośladków zmniejszając spożycie kalorii lub ćwicząc i koncentrując się na tych konkretnych obszarach, ale nie zauważyłaś dużej różnicy, wizyta w salonie kosmetycznym może pomóc. Istnieje wiele powodów, dla których domowe sposoby na redukcję cellulitu nie zadziałają tak, jak się tego spodziewamy, ale twoja sytuacja nie jest beznadziejna. Zabiegi modelujące sylwetkę oferowane przez gabinety medycyny estetycznej zapewnią ci skuteczne rozwiązanie. Nie musisz poddawać się operacji, ponieważ takie metody są nieinwazyjne i nie musisz rezerwować żadnego czasu na regenerację po zabiegu. Podczas takich zabiegów specjalne głowice urządzeń są kierowane na problematyczne obszary skóry, aby stymulować rozpad tkanki tłuszczowej. Krążenie w ciele zostanie pobudzone, powstanie dodatkowy kolagen, a metabolizm na poziomie komórkowym wzrośnie. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się zastosowanie serii zabiegów wskazanych przez kosmetologa, ale już po krótkim czasie zauważysz różnicę w swoim ciele, zmniejszony obwód brzucha, ramion, bioder, ud, a także bardziej napiętą i jędrną skórę. Sprawi to również, że będziesz wyglądała młodziej. Maszyna rozbijająca komórki tłuszczowe za pomocą fal radiowych i energii ultradźwiękowej to kolejna skuteczna forma zabiegu modelowania sylwetki, którą oferuje wiele gabinetów medycyny estetycznej.

Energia w trakcie lipolizy jest wysyłana do najgłębszych warstw skóry, aby stymulować produkcję kolagenu, a tym samym odmłodzenie skóry

. Zobacz jakie są najbardziej skuteczne zabiegi na cellulit na Moment.pl. Poprawiając krążenie i pobudzając drenaż limfatyczny, przyspieszysz metabolizm i wyeliminujesz toksyny, które mogą uniemożliwiać samodzielne oderwanie się i przemieszczanie kieszeni tłuszczowych przez naczynia. Tym samym skutecznie pozbywasz się komórek tłuszczowych z organizmu bez konieczności stosowania inwazyjnych metod czy operacji chirurgicznych, które wiążą się z ryzykiem powikłań.