Bukiet balonowy – oryginalna dekoracja na różne okazje

Obok klasycznych bukietów kwiatowych i słodkich cukierkowych propozycji, coraz większe zainteresowanie zyskują bukiety balonowe. Nadają się na różne okazje – pierwsze urodziny dzieci, osiemnastki, rocznice ślubu i zaręczyny. Sprawdź, z czego składa się taki oryginalny bukiet i na co zwrócić uwagę podczas wyboru.

Bukiet balonów – co to jest i z czego się składa?

Bukiet balonowy to na pozór tylko wiązka wypełnionych helem lateksowych lub foliowych balonów zawiązanych ozdobną tasiemką. Sekret tej imprezowej dekoracji tkwi jednak w ciężarku. Ten ozdobny detal umożliwia ustawienie balonów w dowolnym miejscu, nawet na powietrzu, bez obaw o to, że wiatr rozwieje balonowy bukiet lub że ich forma straci swój kształt.

Bukiety z balonów na każdą okazję

Jedną z największych zalet bukietów balonowych jest to, że nadają się właściwie na każdą okazję. Sprawdź, jaką ofertę ma Balloonlandia – sklep z balonami w Warszawie lub innym mieście, i przekonaj się, jak łatwo skomponujesz bukiet balonowy na roczek, wieczór panieński, urodziny przyjaciółki lub baby shower. W odróżnieniu od świeżych kwiatów, balonową wiązkę kwiatów zaniesiesz też do szpitala świeżo upieczonej mamie z okazji narodzin dziecka.

Bukiet z balonów – jak go skomponować?

Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalną wiązkę, określ jej styl i kolorystykę. Na wieczór panieński wybierz balony w stylu glamour z motywem zwierzęcym utrzymane w złocie, czerni i srebrze. Ich dopełnieniem może być, np. foliowy balon pierścionek i napis “love”.

Bukiety balonowe na roczek mogą być połączeniem balonów o różnych rozmiarach. Podstawą takiej wiązki niech będzie duża cyfra “1” otoczona sercami i ulubionymi symbolami malucha.

Bukiet z balonów na 18. urodziny powinien być dowcipny i zaskakujący, najlepiej jeśli będzie nawiązywał do przywilejów dorosłości. Wykorzystaj więc w nim motyw szampana i kolorowego drinka, do tego dodaj foliową kulę disco i pierwszą literę imienia solenizanta.

Balonowa wiązka to nie tylko prezent, ale też wyjątkowa dekoracja wnętrza i gadżet do sesji zdjęciowej. Baw się motywami i twórz własne kompozycje.