Proste porady dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o witaminach i minerałach

Czy wiesz, jak to jest, gdy jesteś zdrowy? Czy rozumiesz, czego potrzeba, aby ponownie poczuć się w ten sposób? Czujesz się wyczerpany, zmęczony lub po prostu wykończony? Witaminy i minerały są tym, czego potrzebujesz, aby się odzyskać, więc zapoznaj się ze wszystkimi poniższymi wskazówkami.Nie używaj herbaty ani kawy do zmywania witamin i minerałów.

Napoje te mogą hamować wchłanianie niektórych minerałów. Udowodniono, że herbata zmniejsza ilość żelaza wchłanianego przez organizm. Chociaż nie udowodniono, że kawa ma takie same efekty, najlepiej nie ryzykować.Żelazo doskonale nadaje się do utrzymania czerwonych krwinek. Czerwone krwinki są niezbędne do przenoszenia tlenu do każdej części ciała. Kobiety potrzebują więcej żelaza niż mężczyźni. Dlatego kobieta powinna wybrać multiwitaminę dla kobiet. Możesz mieć niedobór żelaza, jeśli czujesz się wyczerpany lub masz problemy z oddychaniem.Ryboflawina może pomóc w zwiększeniu czerwonych krwinek i poprawie jakości twoich ust. Jeśli nie masz wystarczającej ilości witaminy B2, możesz doświadczyć łuskowatego grzechu, suchych ust, a nawet obniżonej liczby czerwonych krwinek. Stany, które ryboflawina może poprawić, obejmują zaćmę, anemię, kanał nadgarstka i raka.Są miliony ludzi, którzy wierzą, że picie wody jest kluczem do ogólnego dobrego zdrowia. Jest to bardzo prawdziwe, z wyjątkiem tego, że wypłukujesz również organizm z wielu składników odżywczych, witamin i minerałów, musi on prawidłowo funkcjonować. Zawsze upewnij się, że przyjmujesz przynajmniej jedną witaminę dziennie, aby organizm był zaspokojony w jego potrzebach.Nie jest dobrym pomysłem kupowanie po prostu butelki najtańszego suplementu witaminowo-mineralnego, jaki można znaleźć na półce. Wiele z tych suplementów jest wytwarzanych z chemicznych substytutów naturalnych składników odżywczych, których potrzebujesz. Proste porady dla każdego, kto chce dowiedzieć się więcej o witaminach i minerałach

Zanim zainwestujesz swoje pieniądze w jakikolwiek suplement, przeprowadź badania, abyś mógł podjąć mądrą decyzję.Jeśli próbujesz wyhodować włosy lub paznokcie, rozważ dodanie suplementu Biotin.

Nie przyspieszy to wzrostu włosów ani paznokci, ale sprawi, że będą mocniejsze i bardziej odporne na złamania. W rzeczywistości Biotyna jest często zalecana pacjentom po chemioterapii, aby pomóc im odrosnąć włosy utracone podczas leczenia.Witamina E to witamina rozpuszczalna w tłuszczach, która znajduje się w kiełkach pszenicy, jajach, drobiu i olejach roślinnych. Witamina E może być stosowana w leczeniu problemów sercowo-naczyniowych, w tym bólu w klatce piersiowej, wysokiego ciśnienia krwi i stwardnienia tętnic. Może również pomóc w zapobieganiu niektórym rodzajom raka. Najprostszym sposobem na zapewnienie sobie potrzebnych składników odżywczych jest suplementacja witaminą E.Jeśli jesteś palaczem, powinieneś unikać przyjmowania jakichkolwiek suplementów zawierających karoten. Przeprowadzono wiele badań, które wykazały, że karoten może zwiększać ryzyko raka płuc. Ponieważ papierosy mogą zwiększać to ryzyko, najlepiej byłoby unikać przyjmowania karotenu, jeśli planujesz kontynuować palenie.Zanim zaczniesz przyjmować jakiekolwiek suplementy, musisz porozmawiać z lekarzem na temat testów na niedobory składników odżywczych. Jeśli nie zrobisz tego najpierw, możesz przegapić kluczowe problemy, które sprawiają, że czujesz się mniej niż świetnie. Zrób to, a następnie kup suplementy.Kiedy nie czujesz się świetnie, nadszedł czas, abyś spróbował czegoś nowego. Witaminy i minerały mogą być właśnie tym, co zalecił lekarz! Korzystając z tej rady, jesteś przygotowany na zapewnienie sobie dobrego zdrowia w przyszłości, więc spróbuj od razu i poczuj się lepiej!