Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania ust?

Wraz z wiekiem nasze usta zaczynają się naturalnie zmniejszać, ale wypełnienie skóry kwasem hialuronowym pomoże przywrócić utraconą objętość warg.

Obecnie zabiegi polegające na powiększaniu ust są bardzo popularną procedurą kosmetyczną oferowana przez salony kosmetyczne i gabinety medycyny estetycznej. Techniki i materiały stosowane do zmiany wyglądu ust są obecnie o wiele bardziej zaawansowane niż kilka lat temu, dlatego ryzyko, że skończymy z ustami przypominającymi kaczy dziób lub z niedomykającymi się wargami są naprawdę niewielkie. Należy jednak do zabiegu powiększania ust wybierać renomowane gabinety i doświadczonych w takiej procedurze kosmetycznej lekarzy, aby nie wyglądać śmiesznie. Celem takiego zabiegu jest przecież uzyskanie naturalnego wyglądu pełnych ust, a tym samym odmłodzenie twarzy. Technicy stali się bardziej skuteczni w osiąganiu pożądanych rezultatów za pierwszym razem, a bardzo doświadczeni lekarze podający wypełniacze skórne dokładnie wiedzą, co należy zrobić w każdym indywidualnym przypadku, aby uzyskać idealnie proporcjonalne, pełne usta i w konsekwencji bardziej młodzieńczy wygląd. Czy warto zdecydować się na zabieg powiększania ust?

Na początku wypełniacz wstrzykiwany w usta był na bazie kolagenu, ale ponieważ te efekty utrzymywały się przez bardzo krótki czas, zastosowano bardziej trwałe materiały.

Efektem ubocznym było to, że usta wyglądały na bardzo nienaturalnie powiększone. Jednak było to wiele lat temu, a obecne procedury są zupełnie inne i bezpieczne. Gdy tylko substancje na bazie kwasu hialuronowego trafiły do przemysłu kosmetycznego, spopularyzowały je wiodące marki wypełniaczy do ust. Powiększone usta zaczęły nabierać znacznie bardziej naturalnego kształtu, głównie dlatego, że sam kwas hialuronowy jest substancją naturalną występującą w naszym organizmie. Możesz umówić się na powiększanie ust Kraków w renomowanej klinice estetycznej. Zabieg trwa tylko kilkanaście minut, a usta od razu będą wyglądać na pełniejsze, chociaż może być konieczne odczekanie kilku dni, aż zasinienie lub obrzęk znikną, aby zobaczyć pełne efekty.