Wspaniałe wyścigi uliczne w Need for Speed: Carbon

Need for Speed: Carbon to jedna z najciekawszych gier wyścigowych z serii.

Gra daje możliwość skorzystania z ponad 50 różnych samochodów, posiada wiele opcje dostosowywania, możliwości dla dwóch graczy, grę online oraz tryb kariery. Na początku musimy utworzyć nasza postać w grze, po utworzeniu aliasu, będziemy wybierali nasz samochód. Znajdziemy wiele sportowych samochodów znanych marek, znajdziemy musce cary, czy też super samochody. Każdy z nich ma inną charakterystykę. Dlatego też różnią się w czasie wyścigów. Jedne będą odpowiednie do szybkich wyścigów, inne natomiast warto wybrać do długich etapów. W grze warto zapoznać się ze sposobami sterowania, służy do tego specjalny samouczek. Seria Need for Speed pojawiła się w 1994 roku, z czasem została jedną z najważniejszych i najbardziej charakterystycznych serii gier wyścigowych. Wspaniałe wyścigi uliczne w Need for Speed: Carbon

Od samego początku zmieniała się na wiele sposobów, ale zawsze pozostała wierna swoim poprzednikom, z grze znajdziemy wyścigi policyjne, ale także możliwość modyfikacji samochodów.

W czasie wyścigów będziemy zarabiali wirtualne pieniądze, które będziemy mogli wydawać na nowe samochody i ich ulepszanie. Kolejną charakterystyką gry jest dość dobre odwzorowanie osiągów poszczególnych pojazdów. Różnią się omne od siebie, zatem gracz będzie musiał wybierać samochody w zależności od wyścigu. Można zadbać także o wiele innych szczegółów, takich jak przykładowo możliwość wymiany opon przed wyścigiem. Need for Speed: Carbon to wyścigowa gra z 2006 roku i kolejna część popularnej serii Need for Speed. Opracowany przez EA Canada, Rovio Mobile i EA Black Box i wydana przez Electronic Arts. Została wydana 30 października 2006 na PlayStation 3, Xbox 360, Wii, PlayStation 2, Xbox, GameCube, Windows i Mac OS X. Gracze prowadzą nielegalne wyścigi po ulicach Palmont City, a główna historia gry toczy się zaraz po wydarzeniach z Need for Speed: Most Wanted. Z pewnością NFS: CARBON, mimo wielu lat od wydania może dać graczom wiele wspaniałych wrażeń.