Tegera jako profesjonalny dostawca rękawic ochronnych.

Profesjonalna odzież ochronna ma niesamowicie olbrzymie znaczenie zarówno dla ochrony pracowników w miejscach ich pracy jak i nas samych.

Tego typu rozwiązania sprawdzają się zarówno w przedsiębiorstwach aspirujących do miana lepiej zorganizowanych, porządnych firm, o których jakość nie musimy się martwić jak i w przypadkach, kiedy pewne prace domowe i ogrodowe realizujemy sami. Stosunek jakości do ceny robi bardzo pozytywne wrażenie, a zgodność z normami BHP, podstawowymi przepisami prawa, kodeksem pracy i dyrektywami Unii Europejskiej zapobiega ewentualnym wypadkom. Rękawice ochronne Tegera zostały w pełni dostosowane do warunków panujących w miejscach wykonywania prac dekarskich, spawalniczych (niezależnie od technologii spawania – odpowiednie zarówno dla specjalistów TIG, MIG, osób sprawnie posługującą się elektrodą czy spawających zgodnie z wszelkimi innymi normami, również dla spawaczy plastiku), specjalistów od cięcia czy osób zawodowo mających kontakt z ostrymi elementami maszyn).

Tegera jako profesjonalny dostawca rękawic ochronnych.

Seria Pro rękawic Tegera jako profesjonalne zabezpieczenie w szczególnych warunkach.

Całość rękawic Tegera została wykonana z różnego rodzaju naturalnych lub syntetycznych skór w pełni dopasowanych do wymaganych warunków. Linie tych produktów, w zależności od ich przeznaczenia sią w stanie przejąć na siebie siłę uderzenia czy doskonale sprawdzić się jako izolacja cieplna lub przeciwprzetarciowa. Rękawice te w starciu z wiertłem wkrętarki często nawet nie wykazują znamion zużycia, czego nie dałoby się powiedzieć o skórze dłoni. Dodatkowo stanowią idealne zabezpieczenie przed nagniotkami, otarciami i pęcherzami skóry dłoni występującymi często po zbyt długiej eksploatacji na czynniki zewnętrze wymagające użycia pewnej siły fizycznej.

Na stronie tegera pro znajdziesz informacje o dostępnych materiałach, rozmiarach i wymiarach poszczególnych rękawic, zalecanym przeznaczeniu poszczególnych modeli no i oczywiście bardzo dostępnych cenach.